Udemy Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
AwansUDEMY.com kupon: do 50% zniżki na kursy07 listopad
KuponUDEMY.com 10% kod rabatowy07 listopad
KuponKod promocyjny na UDEMY.com: 10% zniżki21 listopad
Kupon85% kod promocyjny UDEMY na najlepsze kursy22 grudzień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co Udemy sprzedaje w Polsce

Udemy to internetowa platforma edukacyjna; Ta platforma jest skierowana do profesjonalistów lub młodych dorosłych, którzy chcą poznać dowolny obszar, który oferuje. Dostarczają treści przez wyspecjalizowanych profesjonalistów; Mają ponad 100 kursów online w ponad 50 różnych językach, a z szeroką gamą aktualnych tematów, jedną z rzeczy, które oferuje ta platforma, jest to, że daje ona możliwość dożywotniego dostępu do kursów na stronie internetowej i w ten sposób pozwala iść we własnym tempie, w zależności od czasu, jaki chcesz zainwestować w naukę.

Udemy to wiodący światowy sklep specjalizujący się w nauce profesjonalnej, który pozwala łączyć uczniów z całego świata z wyspecjalizowanymi nauczycielami w każdym obszarze, co pozwala każdemu osiągnąć swoje cele i realizować swoje marzenia bez względu na to, gdzie na świecie się znajdujesz znaleźć. Niektóre kursy i kariery oferowane przez Udemy to: rozwój, biznes, finanse i rachunkowość, IT i oprogramowanie, produktywność w biurze, rozwój osobisty, projektowanie, marketing, styl życia, fotografia, zdrowie i fitness, muzyka między innymi.

Udemy pomaga organizacjom wszelkiego rodzaju przygotować się na stale zmieniającą się przyszłość pracy, a wybrana kolekcja kursów oferuje firmom, rządom i organizacjom non-profit możliwość rozwijania ich wewnętrznej wiedzy i zaspokajania potrzeb rozwojowych oraz uczenia się pracowników.

Jak Udemy wysyła zamówienia?

Będąc w 100% platformą cyfrową, wszystkie kursy Udemy są dostępne online, w ramach platformy lub można się z nimi skontaktować za pośrednictwem poczty e-mail.

Jakie rabaty oferuje Udemy Polska?

Obecnie Udemy ma dla swoich nowych studentów ofertę, której nie można przegapić, polegającą na jak najszybszej rejestracji, aby otrzymać kursy od 10,99 USD każdy, jest to tylko dla nowych użytkowników, którzy chcą się zarejestrować.

 

Metody płatności w Udemy Polska

Obecnie Udemy obsługuje kilka różnych metod płatności, które zależą od kraju, w którym się znajdujesz, aby wiedzieć, z jakich metod płatności możesz skorzystać, musisz wykonać następujące kroki: najpierw musisz znaleźć kurs, na który chcesz się zapisać, raz znajdź go, klikając Kup teraz na stronie głównej kursu; Spowoduje to przekierowanie do strony Płatności, która pokaże różne dostępne metody płatności, które mogą być międzynarodowymi kartami kredytowymi i debetowymi, przelewami bankowymi, płatnościami za pośrednictwem Apple App Store i Google Play lub płatnością elektroniczną w systemie PayPal.


  
Ile czasu zajmuje uzyskanie kursu z tej platformy?
  

W Udemy po dokonaniu płatności udostępnia licencję na przeglądanie kursu za pośrednictwem platformy.

 

Kupony aktualnie dostępne na Udemy Polska

W tej chwili możesz uzyskać tylko znaczące zniżki na wszystkie ich kursy.

 • Kod kuponu kursu już od 11,99 $
 • Kupon Udemy na kursy już od 13,99 $
 • Do 75% zniżki na kursy Udemy
 • 25% zniżki na realne płatności kartą VISA
 • Zarejestruj się teraz i zdobądź zajęcia za jedyne 11,99 USD
 • Ostateczny kurs szkoleniowy Google ADS za jedyne 12,99 USD
 • Kupon Udemy z rabatem do 88%

Obsługa Klienta Udemy Polska

W Udemy możesz skontaktować się z obsługą klienta, wysyłając wiadomość e-mail na adres bizdev@Udemy lub za pośrednictwem czatu online.

Korzyści z korzystania z kuponu Udemy w Polsce

Uzyskiwanie kuponów rabatowych na Udemy oznacza znaczną doskonałość, ponieważ możesz uzyskać kilka interesujących kursów, kupując więcej, niż sobie wyobrażasz, wydając mniej, niż przypuszczałeś, tworząc w ten sposób wiedzę o szczególnym znaczeniu.

Jak mogę zwrócić zamówiony produkt na Udemy?

Jeśli nie jest to to, czego sobie wyobrażałeś, możesz zażądać zwrotu pieniędzy za kurs w okresie nie dłuższym niż 30 dni roboczych po zakupie kursu, o ten proces należy poprosić za pomocą istniejącego formularza na jego stronie, na którym należy wypełnić serię danych i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Ekskluzywny kupon dla nowych nabywców w Polsce

Nowi klienci mają możliwość skorzystania ze zniżek, które oferuje Udemy na wszystkich swoich kursach, ponieważ w tej chwili możesz uzyskać nawet 90% rabatu.

Udemy Polska w mediach społecznościowych

Obecnie nie oferuje żadnych zniżek ani ofert w swoich sieciach społecznościowych, ani kuponów, widzi tylko istotne informacje o swoich kursach.

 • Świergot
 • Facebook
 • Instagram
 • youtube

Maksymalny rabat oferowany przez Udemy dla kupujących w Polsce

Udemy oferuje szeroką gamę zniżek na wszystkie swoje kursy, z których na niektóre z nich możesz skorzystać z maksymalnie 91% rabatu.

Kupon Udemy Poland na subskrypcję newslettera

Na Udemy możesz się zarejestrować i w pełni wykorzystać otrzymywanie ich biuletynów, a także wiadomości e-mail z osobistymi rekomendacjami, a także ekskluzywnymi ofertami i wskazówkami dotyczącymi nauki.

Platformy podobne do Udemy

Istnieją podobne strony, które możesz odwiedzić, na których możesz dokonać porównań ich kursów, te strony to Tutellus, Coursera, Udacity
                                                          
 

Kupony Udemy Polska na BLACK FRIDAY

W Czarny Piątek zniżki Udemy na kursy online sięgają nawet 88% ceny początkowej. To jedna z największych zniżek w tym roku.

Kupon na Udemy Polska na 11.11

Od 11.11 masz bardzo niskie ceny kursów Udemy. Już od 11,99 $ z kuponem Udemy 11,11

Kupony promocyjne Udemy Poland na Cyber ​​Poniedziałek

Skorzystaj z kuponu CYBER MONDAY z Udemy lub aktywuj ofertę promocyjną, a otrzymasz rabat do 75%. Dziś ceny kursów online zaczynają się już od 9,99 USD
 
 

Udemy Polska Kupony na Boże Narodzenie

Seria promocyjna Udemy jest kontynuowana w te Święta Bożego Narodzenia. Dzięki bożonarodzeniowym kuponom promocyjnym od Udemy otrzymasz do 80% rabatu.

Aplikacja mobilna Udemy na iPhone'a i Androida

W Udemy możesz pobrać aplikację dostępną na iPhone'a ze sklepu App Store i na Androida przez Google Play, gdzie możesz mieć swoje kursy, które możesz pobrać i słuchać

Jaki kurs jest sprzedawany na platformie internetowej Udemy?

Na Udemy możesz uzyskać odpowiednie kursy z wielu różnych dziedzin, w których możesz wybrać, takich jak rozwój osobisty, biznes, finanse i rachunkowość, projektowanie, marketing, zdrowie i fitness, muzyka, rysunek, uroda, informatyka i oprogramowanie, między innymi więcej niż można znaleźć odwiedzając ich stronę.

 

Gdzie mam napisać kupon rabatowy na Udemy?

W Udemy, po wybraniu kursu, który chcesz kupić, musisz zastosować kupon przed dokonaniem płatności, w tym przypadku znajdziesz „Zastosuj Kupon”, w którym zostanie przesunięte okienko, w którym należy umieścić numer kuponu używać.

Czy mogę zapłacić na Udemy przez PayPal?

W Udemy możesz szybko i łatwo anulować swoje kursy za pośrednictwem platformy płatności PayPal, wystarczy kliknąć PayPal, co przeniesie Cię do witryny płatności, a następnie zakończy proces zakupu.

Czy Udemy oferuje bezpłatne pobieranie?

Udemy nie oferuje bezpłatnych plików do pobrania dla swoich kursów, każdy z nich ma wartość, z której można się cieszyć.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
14 czerwiec 2024

Promocje i specjalne kupony na Udemy Polska

Oto najnowsze kupony i oferty promocyjne na kursy opublikowane na platformie edukacyjnej Udemy

 • Kod kuponu kursu już od 11,99 $
 • Kupon Udemy na kursy już od 13,99 $
 • Do 75% zniżki na kursy Udemy
 • 25% zniżki na realne płatności kartą VISA
 • Zarejestruj się teraz i zdobądź zajęcia za jedyne 11,99 USD
 • Ostateczny kurs szkoleniowy Google ADS za jedyne 12,99 USD
 • Kupon Udemy z rabatem do 88%

Inne podobne sklepy