Crypto.com Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponBonus 25 USD z tym Crypto.com kod polecający09 czerwiec
AwansWeź 10% kod promocyjny dla Crypto.com opłata za pierwszy rok01 listopad
AwansKod kuponu dla Crypto.com: USD25 email Zarejestruj się13 październik
AwansKod rabatowy USD10 dla Crypto.com Bonus rejestracyjny27 październik

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Czym jest CRYPTO?

Założona w czerwcu 2016 roku jako Monaco Technologies GmbH przez polskiego biznesmena Krisa Marszalka i jego współzałożycieli Bobby Bao, Gary Or i Rafael Melo, CRYPTO jest jedną z najbardziej znanych i lubianych giełd kryptowalut, która zdołała zarobić zaufanie i niezawodność ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie, którzy kupują i sprzedają ponad 250 kryptowalut po rzeczywistej wartości. CRYPTO z siedzibą w Singapurze jest obsługiwany przez słynną Foris DAX MT Limited i jest firmą, która przydaje się z szeroką gamą usług finansowych odpowiednich nie tylko dla początkujących w branży, ale także dla profesjonalnych konsumentów. Dzięki produktom takim jak CRYPTO App, CRYPTO Exchange, CRYPTO NFT, CRYPTO Pay lub Crpto.com DeFi wallet i wielu innym, firma podbiła świat szturmem dzięki swojej misji, której celem jest przyspieszenie przejścia na kryptowaluta na całym świecie.

Jak otworzyć konto CRYPTO?

Jeśli chcesz otworzyć własne konto CRYPTO, musisz mieć co najmniej 18 lat. Teraz wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową, aby wybrać podkategorię Exchange. W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk rejestracji. Kliknij go i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, które pojawią się w nowym oknie. Będziesz musiał podać firmie swoje dane osobowe, w tym pełne imię i nazwisko, datę urodzenia i obywatelstwo. Wprowadź prawidłowy adres e-mail wraz z silnym hasłem i poczekaj na link potwierdzający. Otrzymasz go w swojej skrzynce odbiorczej. Sprawdź to i potwierdź swoją rejestrację, wpisując swoje jednorazowe hasło. Teraz musisz wypełnić ostatni krok formularza zgłoszeniowego. Aby zakończyć tworzenie konta, musisz podać swój numer telefonu. Otrzymasz kod weryfikacyjny SMS-em, który należy wpisać w odpowiednim polu. Jeśli po złożeniu aplikacji wszystko pójdzie zgodnie z planem, jesteś gotowy, aby zostać mistrzem w świecie kryptowalut. Nie zapomnij zaakceptować wszystkich warunków i polityki prywatności CRYPTO.

Jak zasilić swoje konto CRYPTO?

Najprostszym sposobem na zasilenie konta CRYPTO jest oficjalna aplikacja CRYPTO, w której masz natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji i narzędzi firmy. Przejdź do telefonu, kliknij ikonę CRYPTO, aby przejść do strony głównej aplikacji. Teraz musisz kliknąć ikonę Transfer. Wybierz ikonę Wpłaty, a następnie wybierz Fiata, który został wcześniej ustawiony w Twoim portfelu walutowym. Jeśli zrobiłeś to wcześniej, pojawi się Twoja waluta fiducjarna. Powinien to być USD lub EUR, GBP, CAD i tak dalej, w zależności od tego, który z nich wcześniej wybrałeś. W tym kroku możesz również ustawić nową walutę. Teraz kliknij Fiat Currency, aby przejść do następnego kroku. Na górze znajdziesz opcję natychmiastowej wpłaty ze swojego konta bankowego lub możesz przejść do opcji wpłaty bankowej, aby otrzymać środki w ciągu 3-5 dni roboczych lub wybrać przelew bankowy, aby otrzymać środki w ciągu 2 dni roboczych. Kliknij przycisk Wpłać teraz i wprowadź kwotę, którą chcesz przelać, dodaj swoje konto bankowe i połącz je z kontem CRYPTO. Wybierz swój bank, wprowadź dane uwierzytelniające do bankowości internetowej i kliknij Prześlij. Po zakończeniu łączenia konta bankowego z kontem CRYPTO, będziesz mógł wybrać je z wyświetlonej listy i będziesz musiał kliknąć przycisk Wpłata. Zostaniesz przeniesiony na nową stronę potwierdzenia, na której znajdziesz szczegóły swojego depozytu. Jeśli dwukrotnie sprawdziłeś informacje i wszystko wydaje się poprawne, możesz kliknąć przycisk Potwierdź, aby użyć depozytu do zakupu kryptowalut.

Jak wypłacić pieniądze z konta CRYPTO?

Kroki, które musisz wykonać, aby wypłacić pieniądze z konta CRYPTO, są podobne do tych, których musisz użyć, aby wpłacić pieniądze. Zasadniczo musisz przejść do swojej aplikacji CRYPTO, w której musisz połączyć swoje konto bankowe, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś z kontem CRYPTO. Możesz teraz kliknąć Przenieś, a następnie musisz wybrać opcję Wypłata u dołu ekranu. Teraz musisz wybrać opcję, która mówi Wypłać Fiata na swoje konto bankowe. Wybierz preferowaną walutę, wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić i wybierz przycisk Wypłać. Zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzenia, na której możesz sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Jeśli jesteś pewien procesu wypłaty, możesz kliknąć przycisk Potwierdź.

 Ile czasu zajmuje otwarcie konta na CRYPTO?

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Jednak Twój formularz musi zostać zweryfikowany przez CRYPTO i może to

Zajęłoby to więcej czasu, niż myślał. Wszystko zależy od kraju aplikacji, jakości zdjęć, narodowości itp. Jest to zindywidualizowany proces, który jest rygorystycznie i dokładnie sprawdzany przez zespół CRYPTO i może trwać od kilku godzin do kilku dni roboczych. CRYPTO zaleca skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej, jeśli status weryfikacji nie zmieni się w ciągu 3 dni roboczych.

Oferty promocyjne dostępne na CRYPTO

W tej chwili jedną z najważniejszych ofert promocyjnych dostępnych na CRYPTO jest ta, która oferuje bonus rejestracyjny. Możesz otrzymać do 50 $ premii rejestracyjnej na swoim pierwszym nieaktualnym CRO na Crypto Exchange. Możesz również otrzymać do 5% zwrotu wszystkich wydatków za pomocą kart Visa Metal, a także do 14,5% rocznej nagrody za swoje monety dzięki Crypto Earn. Dodatkowo, dzięki CRYPTO Pay, możesz uzyskać do 10% zwrotu na CRO finansowane przez sieć.

Obsługa klienta CRYPTO

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania na stronie Centrum pomocy na oficjalnej stronie internetowej, powinieneś skontaktować się z Zespołem Obsługi Klienta, wysyłając wiadomość e-mail na adres contact@CRYPTO w celu uzyskania ogólnych zapytań, na adres regulatory-inquiries@crypto. com w przypadku zapytań regulacyjnych lub lawenforcementglobal@CRYPTO w przypadku zapytań organów ścigania i press@CRYPTO w przypadku zapytań od mediów. Możesz również uzyskać pomoc, korzystając z czatu w aplikacji.

 Zalety korzystania z CRYPTO

Bez opłat miesięcznych lub rocznych korzyści z korzystania z CRYPTO są nieograniczone. Nie tylko uzyskasz dostęp do niskich opłat, ale będziesz mieć również dostęp do łatwego sposobu wymiany pieniędzy, silnego połączenia bezpieczeństwa lub zwrotu gotówki na kartę Visa. Ponadto dzięki CRYPTO będziesz miał dostęp do ponad 250 kryptowalut i będziesz miał możliwość zarabiania na swoim krypto oprocentowaniu nawet do 14,5%.

Jak zamknąć swoje konto CRYPTO?

Jedynym sposobem zamknięcia konta CRYPTO jest wysłanie wiadomości e-mail na adres contact@CRYPTO z tematem Zamknij konto z zarejestrowanego adresu e-mail. Czy na pewno chcesz to zrobić? Pamiętaj, że wszystkie Twoje konta Crypto, w tym konta App i Exchange, zostaną zamknięte.

Kod kuponu CRYPTO

Chcesz otrzymać rabat do 50 dolarów? Wtedy jesteś szczęściarzem, ponieważ na naszej stronie znajdziesz kody kuponów CRYPTO, które pomogą Ci w nowym biznesie. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z kodu kuponu, musisz wykonać nasze proste kroki, aby cieszyć się bonusami i rabatami. Wybierz kod kuponu, który odpowiada Twoim potrzebom na naszej stronie i kliknij przycisk Wyświetl ofertę. Otworzy się nowe okno z informacją, co należy zrobić, aby skorzystać z rabatu. W takim przypadku, na przykład, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się za pomocą swojego adresu e-mail, aby utworzyć konto CRYPTO. Kliknij przycisk PRZEJDŹ DO CRYPTO i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać nagrody.

 CRYPTO w mediach społecznościowych

Pozostań w kontakcie i bądź pierwszym, który znajdzie wszystkie najnowsze informacje na temat produktów CRYPTO. Śledź aktywność CRYPTO na Twitterze, Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube, Reddit, Discord i Telegram, aby uzyskać dostęp do najnowszych promocji, niesamowitych wywiadów oraz samouczków i filmów, które pomogą Ci zarobić jeszcze więcej na handlu krypto.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

 

Największa zniżka oferowana przez kod kuponu polecającego CRYPTO

CRYPTO Referral Coupon Code daje imponujące rabaty. Największa zniżka oferowana przez program polecający może wynosić do 2000 USD (w CRO) za każdego znajomego, którego polecisz na CRYPTO. Ponadto da ci 50% swoich opłat transakcyjnych. A co ważniejsze, nie ma limitów poleconych, co oznacza, że ​​możesz polecić tylu znajomych, ilu chcesz.

Kupon CRYPTO dla nowych klientów

Czy jesteś nowym użytkownikiem CRYPTO? Zarejestruj się teraz na oficjalnej stronie internetowej lub w oficjalnej aplikacji i odbierz bonus rejestracyjny w wysokości do 25 €.

 Usługi podobne do CRYPTO

Czy chcesz wypróbować inne usługi podobne do CRYPTO? Czy jesteś ciekawy, jak możesz poszerzyć swoją wiedzę o świecie kryptowalut? Powinieneś więc przyjrzeć się bliżej podobnym firmom kryptowalutowym, w tym KuCoin.com, Coinbase.com, Gate.io, Bitpanda.com, Luno.com lub AscendEX.com.

Oferty CRYPTO na Czarny Piątek

Chcesz uzyskać duże oszczędności na najwyżej ocenianych usługach kryptograficznych? W takim razie nie możesz przegapić wyprzedaży Crypto Black Friday na CRYPTO. Każdego roku CRYPTO oferuje niesamowite promocje. Możesz zaoszczędzić do 80% opłat za preferowaną walutę i zdobyć niesamowite nagrody, gdy wpłacisz kryptowaluty na CRYPTO. Ponadto możesz co miesiąc zarobić 33,33 USD odsetek i otrzymać natychmiastową pożyczkę bezterminową.
  

CRYPTO 11.11 Oferty

Zapisz datę i udaj się na CRYPTO 11 listopada, ważne wydarzenie sprzedażowe znane również jako Double 11 lub Singles Day. Podczas tego wydarzenia nie byliśmy w stanie znaleźć wielu informacji na temat ofert CRYPTO, ale do tej pory powinieneś wiedzieć, że CRYPTO ma niesamowite oferty przez cały rok. Oznacza to, że 11.11 bez wątpienia przywitają Cię wspaniałe oferty.

Okazje na Cyberponiedziałek CRYPTO

Jeśli przegapiłeś oferty CRYPTO w Czarny Piątek, Cyberponiedziałek to Twoja najlepsza szansa na zdobycie świetnych ofert na Twój biznes kryptograficzny. W zależności od Twojej aktywności i inwestycji w kryptowaluty możesz cieszyć się podwójnymi nagrodami i wieloma innymi nagrodami podczas imprezy sprzedażowej w Cyberponiedziałek.
 

Okazje świąteczne CRYPTO

Czy jesteś gotowy na najwspanialszą porę roku? Ponieważ CRYPTO jest super przygotowany, aby nagrodzić Cię za Twoją lojalność i aktywność. Sezon świąteczny nadchodzi na CRYPTO z niesamowitymi prezentami i prezentami dotyczącymi najważniejszych produktów, w tym aplikacji, płatności i wymiany. W ostatnich latach CRYPTO powitał swoich użytkowników wspaniałymi ofertami świątecznymi, takimi jak Bitcoin o wartości 3000 USD. Bądź więc na bieżąco i otrzymuj prezenty świąteczne od CRYPTO.

Aplikacja mobilna CRYPTO

Pobierz teraz aplikację CRYPTO, dostępną w Google Play i App Store, aby handlować kryptowalutami w podróży bezpośrednio ze smartfona. Możesz mieć świat kryptowalut na wyciągnięcie ręki i mieć dostęp do swojego konta zawsze i wszędzie. Aplikacja jest bardzo przydatna, ponieważ ma niesamowite funkcje i bonusy, których nie ma na stronie. możesz zrobić se

Śledząc ponad 250 kryptowalut za pomocą alertów cenowych i alertów zmian cen, możesz natychmiast wysyłać kryptowaluty do innych użytkowników aplikacji CRYPTO bez opłat, a także możesz wypłacać kryptowaluty na adresy zewnętrzne, płacąc niewielką stałą opłatę. Dodatkowo możesz zarobić do 14,5% rocznie na swoim krypto, a także do 8,5% rocznie na stablecoinach.

Najpopularniejsze kryptowaluty, którymi handluje się na CRYPTO

Najpopularniejsze kryptowaluty, którymi handluje się na CRYPTO to Bitcoin, Ethereum, Tether, USD Coin, Binance USD, Cardano, Polkadot, Dogecoin, Solana, Polygon, Cronos, XRP czy Dai i wiele innych.

 

 

Gdzie możesz napisać swój kod polecający Crypto?

Kiedy zarejestrujesz się jako nowy użytkownik, znajdziesz pole o nazwie Referral ID, w którym możesz wpisać ważny kod polecający. Jeśli zapomniałeś wprowadzić swój kod podczas otwierania konta, nadal możesz ubiegać się o bonus w ciągu 10 dni od dnia utworzenia konta. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto Crypto. Przejdź do strony polecającej, wprowadź swój kod w polu „Wprowadź kod polecający tutaj” pod ikoną programu polecającego i naciśnij przycisk „Prześlij”.

Czy mogę przelać pieniądze do Crypto z karty Mastercard/Visa?

Kroki, które należy wykonać, aby przelać pieniądze na konto Crypto z karty, są podobne do tych, które są używane do doładowania konta za pomocą PayPal. Zasadniczo musisz przejść do strony karty i dotknąć ikony ładowania. Następnie musisz wybrać swoją kartę kredytową, aby dodać do niej wszystkie niezbędne informacje. Po pomyślnym dodaniu karty musisz podać kwotę, którą chcesz przelać. Kliknij przycisk Potwierdź, aby sfinalizować transakcję.

Czy mogę przelać pieniądze do Crypto z PayPal?

Tak, możesz przelać pieniądze na swoje konto Crypto z konta PayPal. Jedyne, co musisz zrobić, to połączyć swoje konto Crypto z PayPal. Dodaj kwotę doładowania, którą chcesz przelać i potwierdź transakcję.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
20 czerwiec 2024
Crypto.com Kody rabatowe

Wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze na opłatach CRYPTO

Na CRYPTO bardzo łatwo jest zaoszczędzić pieniądze na prowizjach. Nie jest już niespodzianką, że firmy kryptowalutowe mogą mieć wysokie stawki za swoje opcje handlowe, ale dzięki CRYPTO sytuacja się zmieniła. Firma zawsze stara się utrzymywać stawki na minimalnym poziomie. Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na opłatach CRYPTO jest skorzystanie z oficjalnej aplikacji mobilnej, ponieważ możesz kupować i sprzedawać ponad 250 kryptowalut po rzeczywistych kosztach, używając tylko ponad 20 walut fiducjarnych. Użyj karty kredytowej lub debetowej lub przelewu bankowego, aby robić zakupy na CRYPTO, a zapłacisz najniższe opłaty. Ponadto, jeśli korzystasz z aplikacji, będziesz mógł natychmiast wysyłać kryptowaluty do innych użytkowników bez opłat, a wypłacać pieniądze na adres zewnętrzny, zapłacisz tylko niewielką stałą opłatę. A co jeszcze ważniejsze, powinieneś być świadomy wszystkich opłat transakcyjnych, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym graczem na rynku. Jest to łatwy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na opłatach, ponieważ na pewno wiesz, czego możesz się spodziewać po swoich transakcjach.

Crypto.com Kupony

Inne podobne sklepy