UJAWNIENIE PARTNERA: Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kodu promocyjnego, kuponu lub oferty promocyjnej z tej strony, możemy otrzymać prowizję od handlowca.

Cubot Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
KuponKod promocyjny dla CUBOT.net: 8% rabat Kingkong 713 sierpień
KuponWeź dodatkowy kod rabatowy 10% dla CUBOT.net sitewide11 sierpień
KuponCUBOT.net dodatkowe 5% Kod kuponu Inteligentne Telefony09 sierpień

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Co sprzedaje CUBOT Polska

CUBOT powstał w 2012 roku, a jego nazwa pochodzi z połączenia Cool i Robot, jego celem jest dostarczanie inteligentnych produktów o jakości i obsłudze, a także niezawodnych dla swoich klientów, aby mogli cieszyć się inteligentnymi urządzeniami lub produktami.

CUBOT nadal się rozwija i wprowadza innowacje, chcąc nadal zapewniać połączenia na dużą skalę na całym świecie, zawsze koncentrując się na rozwoju i produkcji, aby wzbudzić zaufanie.

Wśród produktów, które sprzedaje CUBOT znajdziesz inteligentne produkty, tablety, inteligentne zegarki.

Jak CUBOT wysyła zamówienia do Polski

W CUBOT Twoje zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i mogą potrwać od 2 do 3 dni roboczych, aby dotrzeć do UE, dla Azji od 7 do 15 dni roboczych, dla Europy od 15 do 25 dni roboczych, dla Afryki 20-35 dni roboczych, a dla Ameryki Północnej 15-25 dni roboczych.

Jakie rabaty oferuje CUBOT Polska?

CUBOT oferuje swoim klientom kategorię Outlet, w której wszystkie swoje produkty możesz otrzymać z rabatami, gdzie znajdziesz rabaty, które mogą sięgać nawet 70%.

Metody płatności w CUBOT Polska

W CUBOT możesz płacić za zakupy kartami kredytowymi, takimi jak Visa, MasterCard, American Express, a także za pośrednictwem cyfrowego portfela PayPal, a także przez Gpay lub Apple Pay.
  

Jak długo trwa dostawa produktów zamówionych z CUBOT w Polsce?

W CUBOT Twoje zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i dotarcie do UE może zająć od 2 do 3 dni roboczych, dla Azji od 7 do 15 dni roboczych, dla Europy od 15 do 25 dni roboczych, dla Afryki 20 do 35 dni roboczych, aw Ameryce Północnej od 15 do 25 dni roboczych.

Kupony aktualnie dostępne w CUBOT Polska

Oto lista niektórych dostępnych ofert promocyjnych i kuponów CUBOT:

Kupon CUBOT 8% rabatu na smartfony
Kod promocyjny CUBOT o wartości 30 € na wybrane produkty technologiczne
CUBOT kupon rabatowy 13 € ważny tylko dzisiaj
Kod promocyjny CUBOT 10% rabatu
Kupon CUBOT dla nowych klientów: 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Obsługa Klienta CUBOT Polska

Aby skontaktować się z obsługą klienta w CUBOT, jedną z oferowanych opcji jest wysłanie wiadomości e-mail na adres support@cubo.net lub scarlett.zhang@cubo.net, możesz to również zrobić dzwoniąc pod numer 08675583821787-814 lub wypełniając formularz z Twoja strona.

Korzyści z korzystania z kuponu CUBOT w Polsce

Otrzymanie kuponów rabatowych i korzystanie z nich w CUBOT ma wiele zalet, ponieważ oferuje szeroką gamę produktów, a korzystanie z kuponów ma wiele zalet, ponieważ płacisz mniej, niż się spodziewasz, a możesz kupić więcej, niż sobie wyobrażasz.

Jak mogę zwrócić zamówiony produkt do CUBOT z Polski?

Aby dokonać zwrotu w CUBOT masz okres 30 dni roboczych i w tym celu musisz skontaktować się z obsługą klienta, ponieważ musisz poprosić o numer zamówienia usługi RMA, a także prześlą Ci wszystkie instrukcje dotyczące procesu, w ten sam sposób W ten sposób należy liczyć się z tym, że sprzęt musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu.

Ekskluzywny kupon CUBOT dla nowych nabywców w Polsce

Nowi klienci mogą cieszyć się prezentem z 10% zniżką podczas subskrypcji, a także kuponem oferowanym w ich sieciach społecznościowych.

CUBOT Polska w sieciach społecznościowych

W sieciach społecznościowych, oprócz informacji o najnowszych premierach kolekcji, możesz odkryć najnowsze oferty promocyjne.

Świergot
Facebook
Instagram
youtube

Maksymalny rabat oferowany przez CUBOT dla kupujących w Polsce

Maksymalny rabat oferowany przez kod promocyjny CUBOT wynosi 10%, ale w ofertach promocyjnych można znaleźć produkty marki CUBOT nawet z rabatem 50%.

CUBOT Polska kupon na subskrypcję newslettera

Rejestrując się jako newsletter możesz być informowany o ich najnowszych nowościach, a także o produktach i aktualizacjach, a także otrzymać 10% prezent na swój pierwszy zakup.

Sklepy podobne do CUBOT

Istnieją sklepy podobne do CUBOT, które możesz odwiedzić i porównać ich ceny, rabaty i ich produkty, są to sklepy takie jak Samsung.com Apple.com, Lg.com, Motorola.com, Huawei.com .

CUBOT Polska kupony na BLACK FRIDAY

Dla CUBOT rabat Black Friday to ważny dzień, ponieważ na ten dzień możesz uzyskać niesamowite rabaty na zakupy jego produktów, rabaty te mogą sięgać nawet 75%.

Kupon na CUBOT Polska na 11.11

W CUBOT rabaty obchodzone w listopadzie w dniu 11, znane są jako dzień singli i na ten dzień bardzo dobre rabaty są przyznawane na niektóre z ich produktów, które wynoszą 50%.
  

Kupony promocyjne CUBOT Polska na Cyber ​​Poniedziałek

CUBOT ma dostępne rabaty na Cyberponiedziałek, które odbywają się w poniedziałek po obchodach Czarnego Piątku, a na jego celebrację znajdziesz świetne rabaty, które będą dostępne na ten dzień, rabaty te mogą wynosić do 78%. zakupy przez internet.

CUBOT Polska Kupony na Boże Narodzenie

W CUBOT możesz korzystać ze świątecznych rabatów w grudniu, w czasie dawania, gdzie możesz otrzymać rabaty na niektóre ich produkty, które zaczynają się od 35%, a także oferty na ich produkty.
   

Aplikacja mobilna CUBOT na iPhone i Android

Obecnie nie ma pobierania aplikacji mobilnej.

Znane marki sprzedające w sklepie CUBOT

W CUBOT znajdziesz produkty odpowiadające własnej marce.

 

 

Czy CUBOT oferuje bezpłatną wysyłkę do Polski?

Obecnie CUBOT oferuje bezpłatną wysyłkę do niektórych krajów, ale w pozostałych krajach koszt wysyłki może wahać się od 6 USD.

Czy mogę zapłacić w CUBOT przez PayPal?

W CUBOT możesz płacić za zakupy za pośrednictwem cyfrowego portfela PayPal, a także kartami kredytowymi, takimi jak Visa, MasterCard, American Express oraz przez Gpay i Apple Pay.

Gdzie mam napisać kupon rabatowy w CUBOT?

CUBOT musi napisać kupon rabatowy marki, na który należy kliknąć, aby wyświetlić pole, w którym należy podać numer kuponu, który chcesz zastosować, po czym kontynuuj płatność i sfinalizuj zakup.

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
02 grudzień 2023
CUBOT Kod promocyjny

Promocje i specjalne kupony w CUBOT Polska

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi kuponami i ofertami promocyjnymi od CUBOT? Poniżej znajduje się lista najnowszych:

Kupon CUBOT 8% rabatu na smartfony
Kod promocyjny CUBOT o wartości 30€ na wybrane produkty technologiczne
CUBOT kupon rabatowy 13 € ważny tylko dzisiaj
Kod promocyjny CUBOT 10% rabatu
Kupon CUBOT dla nowych klientów: 10% rabatu na pierwsze zamówienie

CUBOT Kupon

Inne podobne sklepy