SVMOSCOW Kupon → Kod rabatowy → Oferty

Rodzaj ofertySzczegóły rabatuWygasa
Kupon10% promo-SVMOSCOW kupon dla wszystkich klientów03 luty
KuponRabat 10% na twój SVMOSCOW 1-go stopnia.09 styczeń

Kupony i oferty z podobnych sklepów

Recenzja SVMOSCOW

Produkty w tym sklepie są nieco inne, ponieważ są skatalogowane jako awangardowe, co sprawia, że ​​zarówno proces sprzedaży, jak i kierowanie do docelowych odbiorców są nieco bardziej selektywne. Obrazy użyte na stronie do prezentacji produktów najlepiej przywołują komercyjne elementy, a także talent niektórych największych projektantów na świecie w podziemnej scenie modowej. Powagę usług, a zwłaszcza jakość produktów, zapewnia przejrzysta współpraca z najlepszymi firmami z branży modowej, dlatego nie musisz się martwić o oryginalność produktów. Chociaż sklep oferuje kilka rodzajów rabatów w różnych formach i cenach poniżej rzeczywistej wartości rynkowej, należy pamiętać, że nie wszystkie produkty są dostosowane do każdego budżetu.

Przydatne informacje o SVMOSCOW

Dostawy produktów w tym sklepie można realizować w dowolnej części świata, za pomocą jednej uniwersalnej metody, która ma średni czas dostawy wynoszący 2-7 dni roboczych. Za dostawę produktów będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę transportową o wartości 40 USD. Produkty można zwrócić w ciągu 7 dni od ich otrzymania. Akceptowane metody płatności są wyłącznie internetowe, kartą debetową lub kredytową, wydane przez Visa, MasterCard lub Maestro lub za pośrednictwem konta PayPal.

Informacje na temat korzystania z kodu kuponu SVMOSCOW

W sekcji dotyczącej wprowadzania kodu kuponu znajduje się specjalne oddzielone miejsce, które można znaleźć na stronie koszyka. Możesz skopiować kod, aby dodać go do tej sekcji przed sprawdzeniem.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
26 wrzesień 2021

Inne podobne sklepy