Zapals.com

Kupony rabatowe zapals.com

Zapals jest rok sklep internetowy w głównym z elektronicznych, telefonów komórkowych, tabletów i różnych gadżetów, ale które posiada, oprócz tych kategorii produktów oraz zegarki, biżuteria, produkty dla dzieci i niemowląt, torebki, torby, akcesoria samochodowe, sprzęt i akcesoria do oraz biura dla różnych akcesoriów, zwierząt domowych. Okresowo, tutaj znajdziesz najnowsze zniżki kupon będzie to sklep i najnowszych ofert i promocji, które są dostępne dla odbiorców w Polsce.

2 Kupony i oferty

Płatność zamówionych towarów w sklepach Zapals można zrobić:

1. Hongkong Post - przez ten pakiet Metoda przybywa w naszym kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej w okresie od siedmiu do 45 dni. Przez koszty telefonów komórkowych około 5 euro dostawa jeżeli wybiorą bez kodu śledzenia wyprawy (tracking number) lub około 8 euro, jeśli zdecydujesz się kod śledzenia wyprawy (w tym przypadku czas oczekiwania szacuje się na okres od 7 i 30 dni).

2. DHL Express: jeden z najszybszych wersji kosztuje około 35 euro, a paczka dotrze w przedziale od 3 do 7 dni.

3. Pakiet FedEx Express dotrzeć w ciągu 3 do 7 dni i kosztuje około 50 euro.

dostawy wyrobów do Polski może wybrać do zrobienia w jeden z następujących sposobów:

1. Płatności: Jest to najbezpieczniejszy i najprostszy sposób płatności, potwierdzenie płatności jest natychmiastowy i może być wypłacona z kredytu zarówno istniejące konto PayPal i karty bankowe dołączone konta PayPal.

2. Creditcard: za pomocą tej metody można użyć dowolnej karty kredytowej wydanej przez bank w Polsce lub za granicą opatrzonego Visa, MasterCard, Visa Debit, MasterCard Debit lub Visa Electron.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
22 październik 2019

Inne podobne sklepy

Jak wykorzystać kupon Zapals?

Jeśli chcesz, aby uzyskać najlepsze ceny na tej stronie i wybierając kupon rabatowy Zapals.com poniżej ofercie kompletny przewodnik do wykorzystania:

1. Gdy produkt jest zaznaczone, lub więcej, kliknij View Cart i Checkout, aby dostać się do cumpraturi handlowego (lub kliknij na ikonę w prawym górnym koszyku).

2. Wypełnij adres rozliczeniowy i wybrać metody płatności i dostawy.

3. Po prawej stronie, pod Sprawdź zamówienie jest ostatnim wykaz produktów zostały wybrane jako łączną cenę i napisać kod kuponu: okna i ma być napisany w kodzie zniżkami zapals wybranych przez nas na miejscu.

4. Po przejściu tego pola kupon Kupon naciśnij Zastosuj, aby natychmiast zastosować tę zniżkę z nim związaną.

5. Po nałożeniu żądanej redukcji komenda jest zakończona klikając kolejność Place teraz.