Otel.com

Kupony rabatowe otel.com

Otel.com jest system rezerwacji on-line z ponad 250.000 jednostek zakwaterowania (hotel, pensjonat, wynajem mieszkań, motel, Willa, itp), który ma najniższą cenę, ponieważ może być używany na co wielu rezerwacja online kod rabatu. Średnio kupon na stal oferuje 7% dodatkowego rabatu od cen prezentowanych już od domków wyszukiwania. Ceny na stronie są wyświetlane w euro, ale może również wybrać do wyświetlenia w PLN lub innej walucie sławny.

1 Kupony i oferty

Wypłata rezerwacji dokonanych na otel.com można zrobić:

1. Online momencie rezerwacji kartą kredytową lub debetową, Visa, MasterCard i American Express

2. Bezpośrednie hotel po przyjeździe, w tym przypadku cena może być nieco wyższa w przypadku wybrania tej opcji należy sprawdzić "zapłacić w hotelu" przed sfinalizowaniem rezerwacji.

W obu wariantach zapłaty, w ciągu kilku minut od zakończenia rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie e-mail oraz dane zastrzeżenie złożone im. Jest to przydatne, aby wydrukować tę wiadomość i przedstawić go do hotelu po przyjeździe.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
22 październik 2019

Inne podobne sklepy

Jak stosować redukcję otel.com kupon?

Aby wykorzystać kupon Steel wybrał nowe strony trzeba wykonać następujące kroki:

1. Wyszukiwanie w oparciu o połączenia, liczby osób i okresu chcesz zakwaterowanie.

2. Wybierz hotelu (lub innego miejsca), które chcą zostać. Ceny są na jedną noc.

3. Po wybraniu hotelu, w obrazach z nim, można wybrać kilka punktów gastronomicznych, anulowanie rezerwacji lub płacić tylko przy rezerwacji hotelu, a potem nie pojawiają się możliwość wyboru rodzaju pokoju chcesz.

4. Gdy wszystkie opcje zostały wybrane ulubionym AUI należy kliknąć Zarezerwuj teraz, aby dotrzeć do strony, gdzie nazwisko, adres e-mail i telefon komórkowy osoba rezerwacji i danych płatności (numer karty kredytowej, nazwisko na karcie, Karta data ważności oraz kod CVV2).

5. Po zapisaniu danych na karcie, po prawej stronie placu pod Cena Rezerwacja tekście jest napisane małymi literami, mam kod promocyjny.