MiniInTheBox.com

Kupony rabatowe MiniInTheBox.com

MiniInTheBox jest jednym z miejsc o bardzo niskich cenach (stąd nazwa "mini"), który oprócz elektroniczną produkty z kategorii biżuteria, zegarki, sportowego oraz odzieży i obuwia, hobby itd produktów, do których może być z powodzeniem wdrożony jeden z najnowszych kodów ze zniżkami MiniInTheBox.com. Oferty, promocje i kupony rabatowe Mini w polu poniżej są oferowane wyłącznie w Polsce z naszej strony.

6 Kupony i oferty

Transport do Polski zamówionych produktów w tym sklepie internetowym jest przez:

A. Posta, jeśli zechcą Globalny polowa Nr śledzenie i jest bezpłatny przy zamówieniu powyżej 30 $ i trwa około 10-20 dni;

B. Post, jeśli zdecydujesz się na "podążać za pakiet" - Global Postal Service - Śledzenie kosztów tylko między 1 i $ 3, ale ma tę zaletę, że zawsze można zobaczyć, gdzie pakiet jest długość wynosi zaledwie około 10-20 dni

C. Post, ale wariant Globalny Przyśpieszająca pocztowy szybciej osiągnąć od 5 do 12 dni (EMS) i jest zalecany do stosowania w przypadku opakowań, których wartość przekracza 60 USD.

D. Courier, za pośrednictwem globalnej Express, przyspieszonym, który trwa od 3 do 4 dni, kosztuje 10-15 USD, ponieważ wzrost cen w zależności od wagi

E. lokalny Standardowa wysyłka - najszybsza opcja, ale obecnie nie jest dostępny w Polsce.

Wypłata zamówić Mini In The Box może być wykonany dowolną kartą kredytową lub debetową VISA, MasterCard, Maestro, Visa Electron lub American Express lub PayPal.

 

Kupony Ostatnia aktualizacja: Dzisiaj
22 październik 2019

Inne podobne sklepy

Jak użyć kuponu rabatowego dla MiniInTheBox.com?

Aby skorzystać z kodu rabatowego Mini In The Box należy wykonać kroki:

1. w koszyku po umieścić wszystkie produkty, kliknij Przejdź do kasy.

2. Jeśli masz już konto podaj swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się, a jeśli nie masz konta, załóż konto i kliknij przycisk Zarejestruj.

3. Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres, pod którym pakiet przyjechać, wybrać metodę, według której ma być wysłany pakiet, albo jeśli chcesz wybrać zachować VAT i ceł lub, jeśli sprawdzeniu ubezpieczenia przesyłki, a następnie wybierz metodę płatności tekst pojawia się w kolorze niebieskim Zastosuj kupon.

4. Po kliknięciu przycisku Zastosuj kod kuponu otwiera nowe okno napisać Wpisz swój kod kuponu: i gdzie umieścić kod, który już nauczył się od nas z konieczności na miejscu, a następnie kliknij przycisk Zastosuj.

5. Jeżeli kod jest poprawny, a prace muszą już zobaczyć na zmniejszenie związanych z tym rabatem voucher stosowane. Jeśli nie działa można wybrać inny kod rabatowy z naszej listy.